В Інституті Військово-Морських Сил проведено щорічну вікторину серед курсантів

Серед курсантів Інституту Військово-Морських Сил було проведено інтелектуальні змагання. В турнірі взяли участь шість команд курсантів, які навчаються за спеціалізаціями: “Корабельна зброя та засоби навігації”, “Пошуково-рятувальні та водолазно-аварійні роботи на морі”, “Корабельні енергетичні установки”, “Берегове ракетно – артилерійське озброєння”, “Корабельне радіотехнічне озброєння та засоби зв’язку”, “Морально-психологічне забезпечення у підрозділах, на кораблях Військово-Морських Сил”.
Завдання учасників вікторини полягало у тому, щоб надати відповідь на питання впродовж 30 секунд з таких категорій як морське право, інформатика, стрілецька зброя та вогнева підготовка, морська підготовка, сучасна українська мова, філософія, математика, історія, англійська мова, фізика, логіка, загальний розвиток, правознавство.
За результатами вікторини І місце посіла команда курсантів спеціалізації пошуково-рятувальні та водолазно-аварійні роботи на морі. Вітаємо переможців!
Наприкінці батлу-найрозумніших начальник Інституту Військово-Морських Сил капітан 1 рангу Максим Кіріакіді вручив учасникам великий торт.
Дякуємо за круті подарунки наших друзів Foundation Coffee Place, SFS “Спортивне харчування”, Yourz Space Bistro.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *