В Інституті Військово-Морських Сил пройде акредитаційна експертиза освітньої програми “Пошуково-рятувальні та водолазно-аварійні роботи на морі”

Експертна група, яка займеться акредитаційною експертизою освітньої програми “Пошуково-рятувальні та водолазно-аварійні роботи на морі” (спеціальність 254 “Забезпечення військ (сил)”) за першим рівнем вищої освіти, буде працювати в одному з місць тимчасової дислокації Інституту Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія” з 3 по 5 квітня 2024 року.

В рамках візиту відбудеться кілька зустрічей — як закритих, так й відкритих — з керівництвом Інституту Військово-Морських Сил, авторами відомостей про самооцінювання, стейкголдерами освітньої програми, академічним персоналом, представниками курсантського самоврядування.

Також експертна група вивчатиме документи та іншу інформацію, необхідну для проведення акредитаційної експертизи. Відбудеться огляд матеріально-технічної бази.

Акредитація освітньої програми — процедура, в результаті якої офіційно підтверджується відповідність якості освітніх послуг, що надаються вищим навчальним закладом за розробленою ним програмою, чинним державним вимогам, освітнім стандартам.

Акредитацію освітніх програм провадить Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти — колегіальний орган, уповноважений на реалізацію державної політики у сфері забезпечення якості вищої освіти. Рішення щодо акредитації освітньої програми ухвалюється за результатами акредитаційної експертизи та на підставі експертного висновку.

Сертифікат про первинну акредитацію освітньої програми видається строком на 5 років, при другій та наступних акредитаціях — строком на 10 років.

Програма візиту

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *