Новини конференції

ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція в Інституті Військово-Морських Сил

12 листопада в Інституті Військово-Морських Сил у формі вебінару була проведена ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція під керівництвом начальника штабу – заступника командувача Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірала Андрія Тарасова. Конференція присвячена воєнно-історичній роботі в Військово-Морських Силах ЗС України і досліджує сучасний стан і перспективи цього напряму.

Під час конференції обговорено наукові проблеми, пов’язані з вітчизняною та світовою воєнною історією, які мають вплив на сучасність. Також проведено презентацію та обговорено проєкт підручника ”Військово-морська історія України“ та сформовано пропозиції щодо удосконалення воєнно-історичної роботи у ВМС ЗС України.

Серед учасників конференції були присутні начальник управління морально-психологічного забезпечення Командування ВМС ЗС України капітан 1 рангу Андрій Урсол, тимчасово виконуючий обов`язки начальника Інституту ВМС капітан 1 рангу Ростислав Шаров та його заступники, науково-педагогічний склад ВВНЗ та курсанти, представники Воєнно-наукового управління Генерального штабу ЗС України, закладів вищої освіти та наукових установ Міністерства освіти та науки України, вищих ВВНЗ та наукових установ МО України, Національного університету оборони України ім.І.Черняховського тощо.

Перед початком плідної роботи начальник штабу – заступник командувача Військово-Морських Сил ЗС України віцеадмірал Андрій Тарасов вручив диплом курсанту Інституту ВМС за почесне ІІ місце у всеармійському конкурсі на кращий реферат з воєнної історії України та грамоту за гарну підготовку курсантів викладачу військового ВНЗ.

Конференція відбулася на високому організаційному та методичному рівнях, в дусі дискусій, результативно та змістовно.

В Інституті Військово-Морських Сил пройшов науково-методичний семінар на тему: “Стан розроблення підручника Військово-Морська історія України”

24 квітня в Інституті Військово-Морських Сил був проведений науково-методичний семінар. Враховуючи епідеміологічну ситуацію в країні, спричинену коронавірусом COVID-19, семінар проходив у формі вебінару. Тема дискусії: “Стан розроблення підручника Військово-Морська історія України”.

Основною метою відеоконференціі було обговорення стану виконання Плану воєнно-історичної роботи в Збройних Силах України (Військово-Морські Сили) на 2020 рік та розгляд стану розроблення підручника “Військово-Морська історія України”.

Учасниками вебінару стали начальник штабу-заступник Командувача ВМС ЗС України віце-адмірал Андрій Тарасов, начальник управління морально-психологічного забезпечення Командування ВМС ЗС України капітан 1 рангу Андрій Урсол, начальник інституту ВМС та його заступники, науково-педагогічний склад вишу, курсанти, авторський колектив зі складу представників Національного університету оборони України імені І. Черняховського та Науково-дослідного центру Збройних Сил України “Державний океанаріум”.

Серед основних питань: виконання завдань Плану воєнно-історичної роботи ВМС-2020, виконання поставлених завдань за результатами семінару 19.03.2020, стан розроблення підручника “Військово-Морська історія України”, проблемні питання та шляхи їх вирішення, пропозиції щодо розробки енциклопедичного словника з військово-морської термінології, напрямки роботи Третьої всеукраїнської конференції “Воєнно-історична робота у Військово-Морських Силах України” та ін.

Загалом інтерактивний науковий захід пройшов у активній творчій атмосфері, на високому методичному рівні, змістовно та результативно.


ІІ науково-практична конференція “Воєнно-історична робота у ВМС. Сучасний стан та перспективи”

На базі Інституту Військово-Морських Сил НУ «ОМА» відбулася Друга науково-практична конференція «Воєнно-історична робота у ВМС. Сучасний стан та перспективи».

Відео: ТРС МОУ «Бриз»