Інститут

 

Про Інститут Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія”

У 2014 році, внаслідок окупації та анексії Російською Федерацією Автономної Республіки Крим та міста Севастополя єдиний в Україні військово-морський вищий навчальний заклад – Академію Військово – Морських Сил імені П.С.Нахімова було передислоковано до міста Одеси та переформовано в Інститут Військово-Морських Сил.

Інститут Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія” створено на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 4 червня 2014 р. № 163 та спільного наказу Міністерства Оборони України та Міністерства Освіти і науки України від 12 червня 2014 р. №384/707 «Про утворення факультету військово-морських сил Одеської національної морської академії та відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту Одеської національної морської академії».

Основним напрямом діяльності навчального закладу є підготовка висококваліфікованих військових фахівців для проходження військової служби на кораблях та в частинах Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Курсанти Інституту Військово-Морських Сил забезпечуються проживанням, харчуванням, формою одягу та грошовим забезпеченням.

З 2019 року Інститут ВМС здійснює набір дівчат на навчання за всіма спеціальностями та спеціалізаціями.