ІІ Міжнародна наукова конференція ”Морська безпека Балто-Чорноморського регіону: виклики та загрози“

23 грудня на базі Одеського державного університету внутрішніх справ відбулась ІІ Міжнародна наукова конференція ”Морська безпека Балто-Чорноморського регіону: виклики та загрози“. Інститут Військово-Морських Сил представили заступник начальника військового ВНЗ капітан 1 рангу Ростислав Шаров та заступник начальника з навчальної та наукової роботи капітан 1 рангу Олег Гавалюх.
Зокрема, у конференції взяв участь Командувач логістики Командування ВМС ЗС України контр-адмірал Ігор Ступницький, представники Одеського державного університету внутрішніх справ, Військової академії (м. Одеса), Національного університету водного господарства та природокористування, Національного університету оборони України імені І. Черняховського, Одеського національного морського університету, Інституту кримінального права і прикладної кримінології (м. Кишинів), Балтійської міжнародної академії, Ґданської академії фізичного виховання та спорту імені Єнджея Снядецького та Центру українсько-європейського наукового співробітництва.
У заході мали змогу взяти участь науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, співробітники аналітичних організацій, посадові особи в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, аспіранти, студенти та всі охочі, хто цікавиться питаннями морської безпеки в Балто-Чорноморському регіоні.
В ході конференції обговорювались питання щодо, стану реалізації міжрегіональних і національних стратегій морської безпеки, співробітництва держав Балто-Чорноморського регіону у сфері морської безпеки, сучасних військових загроз в Балто-Чорноморському регіоні та протидія ним, міжнародного та національного нормативно-правового забезпечення морської безпеки, ролі правоохоронних органів у забезпеченні морської безпеки, діяльності військових формувань держав у сфері морської безпеки, функціонування морських пошуково-рятувальних служб та інші.
Зі вступним словом до учасників конференції звернувся ректор Одеського державного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук, доцент, заслужений працівник освіти України, полковник поліції Дмитро Швець, який підкреслив, що проведення такого наукового заходу дасть змогу забезпечити вагоме теоретичне підґрунтя формуванню та реалізації ефективної державної морської політики, що сприятиме створенню сприятливих умов для досягнення цілей і розв’язання завдань з розвитку морської діяльності та здійснення морської безпеки.
Також до членів конференції з вітальним словом звернулась директорка Департаменту освіти, науки та спорту МВС заслужена діячка науки і техніки України, докторка педагогічних наук, професорка Інна Ящук:
– Ми сьогодні об’єдналися навколо величезної актуальної теми – морська безпека. І я бажаю нам усім якісного наукового діалогу, щоб резолюція сьогоднішньої конференції задала оті реперні точки, які би стали розвитком для законодавчих, практичних ініціатив, щоб ми подолали ті виклики, які стоять сьогодні перед порушеною проблемою.
На захід завітав і перший заступник начальника Одеської обласної військової адміністрації Борис Волошенков, який побажав науковцям творчої наснаги, підкресливши важливість розгляду наукових питань поруч з практичними, яким в цей час віддаються всі сили.
До учасників конференції також звертались заступник начальника Військової академії з наукової роботи Денис Лісовенко, заступник начальника Інституту Військово-Морських сил капітан 1 рангу Ростислав Шаров, заступник начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського Дмитро Бобров; професор Гданської академії фізичного виховання та спорту імені Єнджея Снядецького (Республіка Поліша) Даріуш Скальскі, директор та засновник видавничого дому ”Гельветика“ Олег Головко та інші почесні гості.
За підсумками конференції прийнята резолюція, а також обговорені перспективні напрямки подальшої співпраці та актуальні питання проведення наступного року ІІІ Міжнародної наукової конференції, започаткованої на базі ОДУВС.
Дякуємо за співпрацю!
Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *