Вітаємо Трухіна Іллю та Сібаготова Рафаїла, курсантів Інституту Військово-Морських Сил за зайняте ІІІ місце в обласному конкурсі з англійської мови “Hello, America” з темою доповіді: ”Флот Америки“ в номінації ”Краща презентація” серед закладів передвищої освіти Одеської області.
До участі у конкурсі курсантів військового ВНЗ підготувала кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри мовної підготовки Наталя Беньковська.
![](https://ivms.mil.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/331803324_563045752437159_5412250665985871480_n-210x300.jpg)
Вітаємо переможців!