![](https://ivms.mil.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/365947815_611629604486717_3657998107337420117_n.jpg)
Нагадаємо, що курсанти Інституту Військово-Морських Сил закінчили навчальну практику на борту корабля «Воднік» Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni.
![](https://ivms.mil.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/365905365_611629721153372_3595068753264846887_n-300x200.jpg)
Маршрут цьогорічного круїзу проходив Середземним морем, за час якого курсанти Інституту Військово-Морських Сил набули та вдосконалили знання та уміння з питань кораблеводіння. Основними завданнями навігаційно-тренувального походу було: відпрацювання практичних навичок з навігації, астронавігації, гідрометеорології та маневрування.
Вітаємо екіпаж корабля «Воднік» з успішним завершенням походу!
![🇵🇱](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te0/1/16/1f1f5_1f1f1.png)
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)