![](https://ivms.mil.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/370987798_624159249900419_1936060448453306778_n.jpg)
Днями, курсанти Інституту Військово-Морських Сил склали Військову присягу на вірність Українському народові. Урочистий ритуал було проведено під керівництвом начальника Інституту Військово-Морських Сил, за участі заступників військового ВНЗ, духовенства та гостей заходу.
![](https://ivms.mil.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/371029782_624159236567087_3871925393669914979_n-300x200.jpg)
![](https://ivms.mil.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/371113976_624159199900424_1681288237131307923_n-300x200.jpg)
Традиційно захід розпочався з урочистого проходження прапороносної групи – внесення «Бойового прапору» та виконання особовим складом Державного Гімну України. Цьогоріч присягнути на вірність українському народові та пов’язати своє життя із шляхетною справою у захисті Батьківщини обрали найсміливіші юнаки та дівчата, які готові в майбутньому боронити українські кордони.
![](https://ivms.mil.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/371130064_624158609900483_6114746893214353088_n-300x200.jpg)
![](https://ivms.mil.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/371846206_624158616567149_1875525818380264941_n-300x200.jpg)
Також під час заходу присутні вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Бажаємо молодим курсантам та курсанткам флотського здоров’я, стійкості духу, професійних успіхів та сім футів під кілем!
Разом до Перемоги!
Слава Україні!