![](https://ivms.mil.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/376660288_629371572712520_9031875718489964197_n-1-1024x683.jpg)
Днями, начальник Інституту Військово-Морських Сил капітан 1 рангу Максим Кіріакіді провів зустріч з аташе з питань оборони посольства Італійської Республіки в Україні полковником Емануеле Канале Парола.
Метою заходу було підтримання військового діалогу, обговорення низки питань щодо заходів двостороннього військового співробітництва тощо.
Також під час зустрічі начальник Інституту ВМС капітан 1 рангу Максим Кіріакіді ознайомив пана полковника Емануеле Канале Парола з навчальним процесом і навчально-матеріальною базою військово-морського закладу.
Військовий аташе Емануеле Канале Парола відзначив, що і надалі продовжуватиметься тісна співпраця щодо навчання курсантів Інституту ВМС та проходження ними стажування на військових кораблях Італійської Республіки, а також навчання українських військових на курсах з вивчення іноземних мов в Італії.
![🇮🇹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb9/1/16/1f1ee_1f1f9.png)
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Слава Україні!